Doprava ZDARMA pri objednávkach nad 50 €.

FAQ

U NÁS SA NEMUSÍTE NIČOHO OBÁVAŤ

Často kladené otázky

Vybrali sme pre Vás najčastejšie otázky týkajúce sa objednávania, ale hlavne montáže balónových setov.

Naše sady obsahujú základ, ktorý potrebujete na svojpomocné vytvorenie balónovej girlandy – balóny všetkých veľkostí, girlanda, háčiky, stuha, lepiace bodky, kompletný detailný manuál a online dostupný videonávod. Je potrebné doobjednať si ručnú alebo elektrickú pumpu na uľahčenie fúkania balónov. Pre viac doplnkov nahliadnite tu.

Môžete použiť vlastný kompresor, alebo ponúkame na predaj elektrické a ručné pumpy. Ručná pumpa je odporúčaná ku každej sade, ktorá obsahuje malé dvojité balóny. Pre uľahčenie práce, Vám odporúčame pomôcku na viazanie, ktorá ušetrí Vaše prsty. Všetko nájdete v kategórii Príslušenstvo.

Zhotoviť sadu z 80 ks balónov, ak ste 2 osoby, bude trvať približne 1,5 hodiny ak použijete kompresor, alebo cca. 2 hodiny ak použijete ručné či nožné pumpy. Tento proces bude rýchlejší, ak máte niekoho, kto vám pomôže s nafukovaním a viazaním balónov. Určite neodporúčame fúkať balóny ústami.

Dvojvrstvové balóny sú dva balóny v sebe, aby sme dosiahli jedinečné farby a nepriehľadný, sýty vzhľad. Až 75 % našich sád obsahujú dvojité balóny.

Môžu byť nafúknuté rovnakým spôsobom ako bežné balóny pomocou ručnej pumpy. Viažu sa ťažšie ako jeden balón, preto odporúčame použiť pomôcku, alebo viazať osobitne najprv vnútorný a potom vonkajší balón. Vždy je potrebné uviazať oba.

Vsuňte hrot pumpy do výstupku. Pomaly nafukujte, kým nedosiahnete plný tvar. Tieto balóny zvyknú mať “vrásky” okolo zvarov, môžete fúkať až kým sa takmer úplne nevyhladia.

Na stavbu balónových girlánd od nás, nie je potrebné žiadne hélium. Stačí ich nafúknuť vzduchom. Hélium ale samozrejme môžete použiť, ak chcete aby sa vznášali. (napr. číselné balóny.). Kreativite sa medze nekladú.

Balóny vyrobené zo 100% prírodného ( kaučukového) latexu. Sú plne biologicky rozložiteľné.

Vzduchom fúkané latexové balóny odporúčame nafúkať  1. deň pred udalosťou.

Héliom fúkané latexové balóny odporúčame fúkať max. 6. hodín pre udalosťou.

Samozrejme nie je to podmienka, veľa závisí od teploty, či je to interiér/exteriér, no berte na vedomie že balóny okamžite po nafúkaní pomaly sfukujú, tie héliom fúkané sfukujú z latexových balónov ešte rýchlejšie.

Výnimkou sú fóliové balóny, ktoré udržia aj vzduch aj hélium omnoho dlhšie, aj niekoľko týždňov.

Všetky girlandy zobrazené na stránke www.esteri.sk sú nafotené osobne nami, presne v takom množstve, ako Vám prídu podľa objednávky aj v  balíčku.

Malá girlanda s počtom balónov okolo 80 ks. zaberie plochu, podľa zvoleného tvaru, približne 1,3 x 2 metre, je preto vhodná do bytov.

Stredná girlanda s počtom balónov okolo 130-160 ks. zaberie plochu, podľa zvoleného tvaru, približne 2 x 3 metre, preto je vhodná do väčšej obývačky, na svadby, oslavy, fotosteny a pod.

Veľká girlanda s počtom balónov nad 200 ks. zaberie plochu, podľa zvoleného tvaru, približne 3 x 3,5 metra, preto je vhodná na svadby, oslavy vo väčších priestoroch, do exteriéru a pod.

Naše sady sú s láskou a fantáziou pripravené a balíkované len v tých farbách ako vidíte na fotografiách. Pripravené na rýchle dodanie k Vám z nášho Slovenského skladu.

Áno, v každom balíku je pribalený napísaný návod s viacerými tipmi ako správne zostaviť celú balónovú výzdobu. Zároveň na stránke a na Youtube máme zverejný aj video návod s komentármi.

Latexovým balónom absolútne neprospieva priame slnko a extra teplo.

Poveternostné podmienky, najmä vietor, môžu Vašu girlandu poškodiť.

Odporúčame zavesiť k stene, okolo dverí či okien, alebo na nejaké konštrukcie ako sú hojdáčky, brány, kruhy a pod.

K zaveseniu girlandy Vám pomôžu aj nami pribalené nalepovacie háčiky a stuha.

Odošlete objednávku aj s položkami ktoré sú na prenájom, s poznámkou v objednávke, do ktorej zadáte dátum Vašej udalosti na ktorú prenájom potrebujete.

Následne Vám musí prísť od nás potvrdzujúci mail o prenájme na daný deň, kde si dohodneme dátum doručenia.

Zvyčajne požičiavame na celý víkend, alebo 2 dni v týždni. 

Pre vrátenie prenájmových vecí Vám priložíme všetko potrebné aj na spätné odoslanie a zabalenie tovaru.

Následne k Vám na adresu príde kuriér pre vyzdvihnutie balíka naspäť. 

Po prijatí nepoškodeného tovaru v nezmenenom počte kusov, Vám zašleme naspäť zábezpeku prevodom na účet.

Naše unikátne balónové dekorácie sa dajú využiť na príležitostiach akými sú svadby, zásnuby, plesy, baby shower, privítanie mamičky a bábätka z pôrodnice, narodenie dieťaťa, krst dieťaťa, narodeniny, deň otcov, deň matiek, kolaudácie, výročia, promócie, ukončenie školy, záhradné garden párty, Vianoce, Valentín, Nový rok ako dekorácie na večierky, karnevaly, stužkové či rôzne firemné podujatia. Jednoducho všade tam, kde chcete prekvapiť Vašich hostiteľov.

Cena pre dovoz balíčka Esteri po SR je 3,50 EUR, kuriérskou službou 123 KURIER. Pred doručením Vás budú kontaktovať.

Dopravu zdarma máte pri objednávke v hodnote nad 50 eur.

Pokiaľ si objednáte tovar na prenájom aj s balónovou sadou, dopravu tam aj späť máte taktiež zdarma.

Zmena je v prípade objednávky LEN prenájmových produktov, bez balónovej sady. Vtedy je k sume prirátaná doprava späť za 6,90 eur.

Balíky zasielame po celom Slovensku, taktiež do Česka, Poľska, Rakúska a Nemecka.

Môžete zistiť stav svojej objednávky na odkaze http://esteri.sk/sledovanie-objednavky/ Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu na adrese info@esteri.sk pre všetky otázky týkajúce sa objednávok. Pre urgentné otázky poradíme na tel. čísle: +421 948 220 445.

Počas pracovných dní, objednávky prijaté do 11:00, expedujeme v ten deň a nasledujúci pracovný deň by mala byť zásielka u Vás doma. Záleží už len od okolností kuriéra, hlavne v prípade väčších sviatkov môžu mať kuriéri väčšie vyťaženie a nie je zaručené dodanie do 24 hod.

Momentálne je možnosť montáže vrámci východného Slovenska. V prípade záujmu v inej časti Slovenska nás prosím kontaktujte o individuálnu cenovú ponuku.

Chyťte svoj prvý balónik zliav !

Získajte 5% ZĽAVU na prvý nákup a nenechajte si ujsť zaujímavé akcie.