Doprava ZDARMA pri objednávkach nad 50 €.

Prenájmové produkty

Bezstarostná montáž!

Už nemusíte hľadať a nakupovať potrebné príslušenstvo na zhotovenie balónovej girlandy, my vám ich požičiame. V našom e-shope Esteri nájdete všetko na jednom mieste.

1. Zapožičiame vám príslušenstvo na montáž balónovej girlandy

Prenájom príslušenstva k balónovej girlande vám uľahčí proces montáže, čím sa minimalizuje čas a úsilie potrebné na vytvorenie dokonalej balónovej girlandy pre vašu jedinečnú udalosť. Nemusíte sa starať o dopravu a skladovanie príslušenstva, pretože všetko vybavíme za vás.

2. Zaplatíte zálohu, ktorú vám po prijatí príslušenstva vrátime späť

V cene prenájmu príslušenstva je zahrnutá vratná záloha, ktorú vám po prijatí nepoškodeného tovaru obratom zašleme späť na váš účet.

3. O dopravu k vám aj späť sa postaráme my

Kuriér, ktorého zabezpečíme my, vám príslušenstvo spolu s objednávkou balónovej girlandy doručí pred udalosťou a nasledujúci pracovný deň po skončení oslavy zapožičané príslušenstvo opäť prevezme späť.
Ak si objednáte prenájom príslušenstva spolu s balónovou girlandou, neplatíte žiadnu dopravu za prenájom príslušenstva. V prípade, že si objednáte iba prenájom príslušenstva bez balónovej girlandy, k cene vám bude pripočítaná suma 6,90 EUR za dopravu.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Chyťte svoj prvý balónik zliav !

Získajte 5% ZĽAVU na prvý nákup a nenechajte si ujsť zaujímavé akcie.