Doprava ZDARMA pri objednávkach nad 50 €.

Návod Esteri

UŽ SA NEMUSÍTE OBÁVAŤ ČI TO DOKÁŽETE

Pripravili sme detailný video manuál

pre vytvorenie balónovej girlandy od fúkania balónov, cez tipy na viazanie balónov s prstami alebo s pomôckou, až po samotné skladanie girlandy, dolepovanie balónov a detailné dozdobenie kvetmi s doplnkami.

Obrázkovo textový manuál

na zhotovenie balónovej girlandy Esteri

KROK Č. 1

Fúkanie balónov

Môžete použiť našu elektrickú pumpu, alebo aj ručnú či nožnú pumpu. V prípade že doma vlastníte kompresor, je to tiež výborné riešenie. Hélium môžete použiť podľa vlastného uváženia (hélium nedodávame).

NAŠE ODPORÚČANIE

Správny tvar balóna

Odporúčame neprefukovať balóny príliš veľa, nakoľko tým vzniká neželaný tvar „hrušky„. Fúkajte menej, vznikne guľatý tvar a zároveň sa vám budú balóny ľahšie viazať.

KROK Č. 2

Viazanie balónov

Viazať môžete najjednoduchšie prstami, odporúčame pozrieť náš video návod. Pozor! Naše sady obsahujú aj dvojité balóny, neoddeľujte ich od seba. Po nafúkaní ich môžete zviazať jedným uzlom oba spoločne, je to ale fyzicky náročnejšie. Preto odporúčame zviazať osobitne najskôr vnútorný balón a následne vonkajší. Vždy doťahujte uzlíky silnejšie, predídete rýchlemu sfukovaniu balónov.

KROK Č. 3

Príprava girlandy

Priehľadnú pásku s otvormi pre zachytenie balónov, ktorá je súčasťou naších balení, si pripevnite o nejaký háčik, či vešiak, dvere do výšky aspoň 1,5 metra. Otočte si ju takým smerom, aby menšie výrezy v otvoroch smerovali k Vám, ľahšie sa Vám budú zaisťovať stopky balónov. Odporúčame pracovať min. v dvojici, kde jeden podáva balóny a druhý ich umiestňuje do girlandy. Premyslite si poradie farieb balónov.

KROK Č. 4

Uchytenie balónov do girlandy

V tomto kroku odporúčame používať len stredne veľké, prípadne malé balóny, avšak maximálne 70% z celkového množstva stredných balónov. Zvyšné budete potrebovať na dolepovanie a dosiahnutie atypického tvaru podľa potreby.

KROK Č. 5

Umiestnenie girlandy na miesto

V tomto kroku potrebujete pripravenú girlandu pevne uchytiť na požadované miesto. Girlandu môžete rozstrihnúť na 2 časti, alebo spojiť 2 girlandy, ohnúť do nejakého tvaru a pod.
Pre uchytenie na svoje miesto použite priložené lepiace háčiky a tiež stuhu, s ktorou môžete priviazať girlandu na viacerých miestach pre lepšiu stabilizáciu.

KROK Č. 6

Dolepovanie balónov a vytvorenie tvaru

Zamerajte sa vždy na pohľad z predu, ako fotograf.
Ak obsahuje Vami zvolená sada veľké balóny (cca. 0,5m a viac), začnite ich umiestnením. Použite priložené lepky s ktorými sa veľmi ľahko manipuluje. 1 balón = 1-2 lepky. Na veľký použite 3 lepky ak nie je na zemi.
Pokračujte dolepením stredných balónov, do takých tvarov akú máte predstavu. Posledný krok je dolepovanie malých balónov, ktorými vyplníte medzery, zakryjete viditeľné stopky a pod.

TIP NA ZÁVER

Dodekorujte kvetmi, trávami, predmetmi

Kreativite sa medze nekladú.
Môžete medzi balóny vsunúť rôzne trávy či umelé kvety. V našom e-shope ponúkame predaj aj prenájom umelých kvetov práve na tento účel.
Pre dokonalú fotostenu sa zamerajte aj na okolie fotosteny, doplňte rôzne vázy či závesy a iné dekorácie. Pri detských oslavách hračky, koberčeky, stany…

Chyťte svoj prvý balónik zliav !

Získajte 5% ZĽAVU na prvý nákup a nenechajte si ujsť zaujímavé akcie.